Лікарі попереджають про швидке поширення небезпечної грибкової інфекції: що про неї відомоМедики США розповіли про надзвичайно швидке поширення смертельної грибкової інфекції Candida auris, яка дуже стійка до усіх існуючих ліків. Вони стверджують, що ця хвороба може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям у людей зі слабкою імунною системою.

Про це повідомили в Центрі з контролю та профілактики захворювань США.

Чим небезпечна хвороба

Медики стверджують, що кількість людей, у яких була виявлена інфекція, та кількість тих, у кого вона не проявляється, але люди є носіями грибка, зростає з надзвичайною швидкістю.

Збільшення, особливо останніми роками, справді нас хвилює. Ми спостерігаємо зростання не лише в областях, де йде передача, а й у нових областях, - розповіла провідна авторка дослідження доктора Меган Лайман.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань США також повідомили, що небезпечний грибок шириться всім тілом людини. Однак небезпека є тільки в тому випадку, якщо людина має слабкий імунітет.

Варто зазначити, що за інформацією лікарів, приблизно одна третя тих, хто все ж захворів на Аuris, помирають.

Всесвітня організація охорони здоров'я також визначила небезпечні грибки, які наразі потребують досліджень та можуть становити загрозу для людства.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW