На одній з трас Одещини збільшать присутність правоохоронців та дорожніх знаківНа окремих ділянках траси Одеса - Рені збільшать присутність правоохоронців та дорожніх знаків.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Сьогодні, 30 березня, на робочій нараді представників Національної поліції, Одеської ОВА, Державної служби України з безпеки на транспорті, державного підприємства "Служба місцевих доріг" та інших профільних служб обговорили необхідність посилення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі М-15.

На одній з трас Одещини збільшать присутність правоохоронців та дорожніх знаків, фото-1

Присутні обговорили проблемне питання щодо скорочення шляху водіями вантажівок через населені пункти Одеського району, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів.

За результатами засідання прийнято рішення посилити присутність правоохоронців на проблемних ділянках траси Одеса – Рені, провести спільні рейди підрозділами поліції та Укртрансбезпеки щодо документування порушень водіями правил руху великовантажних транспортних засобів.

Водії будуть сповіщені щодо заборони руху через населені пункти, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів, зокрема Біляївської та Теплодарівської територіальних громад, а також маршруту їх об’їзду.

На даних ділянках траси додатково будуть встановлені заборонні дорожні знаки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW