Дружина Віктора Павліка розповіла, як витягувала свого батька з тюрми і як він подав на неї до судуДружина Віктора Павліка Катерина часто показує в соцмережах свою маму, проте з рідним татом дівчина не спілкується. Реп'яхова під час інтерв'ю не змогла стримати сліз та заявила, що дуже хоче з ним зустрітися. Чому вони вони не спілкуться – читайте нижче.

В інтерв'ю вона пояснила, що тата зараз немає поруч з сім'єю, він одружений на іншій, пише 24 канал. Нагадаємо, що Катерина вдвічі молодша за Віктора Павліка, тож її мама спочатку була проти цих стосунків.

Цікаво Дружина Віктора Павліка різко відповіла на хейт та зізналася, хто в сім’ї більше заробляє

Катерина не приховує, що дуже хотіла б зустрітися з татом. Але, за її словами, він “важка” людина.

- Не хочу його образити. Він (її тато – 24 Канал) був забезпеченим, але так склалося в житті, що він все втратив, став банкрутом. Через це він сильно змінився психологічно, всі троє дітей стали для нього "погані",– розповіла дівчина.

Реп'яхова додала, що в сім'ї було й рукоприкладство, не особисто до неї.

"Але все одно всі ми його любимо і готові допомогти", – зі сльозами на очах сказала Катя.

Дружина Павліка розповіла, що одного разу зателефонувала його нова дружина і попросила гроші, щоб забрати його з в'язниці. "Я віддала все, що в мене було, до копійки… Він був в тюрмі за якісь борги чи побив когось, щось таке..", – відповіла Катерина.

Після цього чоловік сам вийшов з в'язниці та подав до суду на доньку.

Подав в суд на мене. Хотів забрати квартиру, яку він нам залишив. Потім він передумав… Після цього ми не спілкувалися. Хоча я йому казала: "Тату, давай я тоді куплю якусь хатинку там, де ти живеш, і не треба зі мною судитися", але він сказав ні. А коли я виграла цей суд, то він спитав, що там щодо хатинки,– розповіла Реп'яхова.

Вона сподівається, що татові соромно за цю ситуацію, але додає, що все йому пробачила. "Мені є що згадати хороше з татом і це мене тримає. Чому він обрав таке спілкування – я не знаю", – пояснила Катя

https://showbiz.24tv.ua/druzhina-viktora-pavlika-skazala-chomu-ne-spilkuyetsya-ridnim_n2284184AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW