У Львові на перехресті Чупринки - Бандери облаштували громадський простір, - ФОТОЯк триває будівництво транспортного хабу у Львові. 

У Львові на перехресті Чупринки-Бандери планують облаштувати транспортний хаб. Територію площі вже замостили плиткою, висадили дерева та встановили вуличні меблі.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Раніше на площі демонтували старе покриття, замінили усі комунікації, підключили воду до питного фонтанчика, змонтували бетонні кільця під зелені насадження (11 груш), встановили пристовбурні решітки та змонтували ґрунтові світильники. Тут також замостили нову плитку та встановили вуличні меблі – лавки-трибуни, а також велостійки", – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

У Львові на перехресті Чупринки-Бандери облаштувадли громадський простір
Фото - ЛМРУ Львові на перехресті Чупринки-Бандери облаштувадли громадський простір
Фото - ЛМР

Нагадаємо, роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери проводить підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Площу між зупинками роблять максимально затишною – із зарядними станціями, грушами, питним фонтаном та вулиними меблями.

Основні роботи виконали минулого року, а встановлення вуличних меблів і озеленення виконали цьогоріч. Вартість робіт входить у вартість реконструкції вул. С. Бандери.

Проєкт транспортного хабу розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у співпраці з GIZ і ГО «Плато», які пропонували бачення цієї площі. Головною ідеєю було створити комфортний, камерний простір.

Читайте також: У Львові відкрили пішохідну зону поблизу Органного залуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW