У бою з ворогом загинув заступник командира танкового батальйону з ТернопільщиниТрагічна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. Під час виконання бойового завдання 24 березня 2023 року загинув Дмитро Ігорович Чечик (1994 року народження), уродженець села Ходаки Шумської громади.

Сумну новину повідомив у мережі Facebook міський голова Шумська Вадим Боярський.

Майор, заступник командира танкового батальйону. Був призваний Кам’янець-Подільським ОМВК Хмельницької області та зарахований в списки особового складу військової частини ще з 2018 року.

"Невимовний біль охоплює серце … Загинув молодий, сповнений сил та мрій про майбутнє патріот, що не задумуючись обрав військову професію для захисту рідної землі! Дмитро був веселим, щирим та товариським. Турботливий син, внук та брат, надійний та справедливий побратим. Україна втратила ще одного Героя, який щиро любив її та боровся за неї до останнього подиху. Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям загиблого… Вічна Пам’ять та шана Герою!", – зазначив Вадим Боярський.

Про час зустрічі Героя у Шумській міській раді обіцяють повідомити додатково.Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним та близьким.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW