У Києві на покращення інфраструктури міста виділено 19,2 мільярда гривеньВчора, 23 березня, Київрада ухвалила рішення про збільшення фінансування капітальних видатків на поточний рік за Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки. Загальна сума коштів на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти міських об’єктів на 2023 рік збільшилась на 11,2 млрд гривень і становить 19,2 млрд гривень.

Про це стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини Києва, Київщини та України.

На початку лютого цього року Київська міська рада затвердила Програму та видатки на її реалізацію в розмірі 7,9 млрд гривень. Наразі фінансування збільшується, зокрема за рахунок залишків бюджетних коштів на початок року, а також передачі частини коштів із Програми вирішення депутатами соціально-економічних проблем, виконання передвиборчих програм та доручень виборців на 2021-2025 роки, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найбільші обсяги видатків спрямовують на транспорт, ЖКГ, охорону здоров’я та освіту. На реалізацію проектів у сфері транспорту та дорожньої інфраструктури спрямовується 8,3 млрд гривень. За рахунок цих коштів буде продовжено будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти мостів та шляхопроводів.

На відновлення пошкодженої інфраструктури теплопостачання заплановано спрямувати 1,4 млрд гривень. Також 752,7 млн гривень направлять на капітальні ремонти житлових будинків та їх термомодернізацію. Йдеться, зокрема, про впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках за програмою 70х30, капітальний ремонт фасадів, покрівель, заміну вікон, ремонти та модернізацію ліфтового господарства в житловому фонді, капітальні ремонти електричних та інженерних мереж, – додають в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Також на забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їхніх сімей на 2023 рік передбачено 430 млн гривень. На відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій, зокрема на вул. Глибочицькій, спрямують 232,7 млн гривень. Загалом на реалізацію проектів у галузі житлово-комунального господарства та житлової політики у 2023 році передбачено 6,8 млрд гривень.

Крім того, більше 2 млрд гривень передбачено на сферу охорони здоров’я. З них 670 млн гривень – на капітальний ремонт медичного закладу для реабілітації військовослужбовців.

На соціальний захист та соціальне забезпечення киян Програмою на 2023 рік передбачено 342 млн гривень. За рахунок цих коштів, зокрема заплановано створити та оновити центри і заклади соціальних та реабілітаційних послуг, а саме: реконструкція будівлі під розміщення малого групового будинку на вул. Шевченка в Дарниці, реконструкція будівлі на вул. Закревського для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг у сфері соціального захисту в Деснянському районі, а також реконструкцію будівлі на проспекті Правди для розміщення центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю у Подільському районі Києва, – зазначають в департаменті.

Також будуть проведені капітальні ремонти будівель та укриттів у закладах соцсфери.

Затвердженими змінами до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині поточного року на освітню галузь передбачено видатки у розмірі 1,161 млрд гривень. Із них на реконструкцію, капітальний ремонт закладів освіти закладено 372,1 млн гривень, ще 788,9 млн гривень – на підвищення рівня енергетичної безпеки, покращення енергозбереження та рівня безпеки життєдіяльності в закладах освіти.

Нагадаємо, Київська міська рада затвердила міську цільову програму «Підтримка киян – захисників та захисниць України» на 2023-2025 роки. Передбачається надання різних видів матеріальної допомоги, окремих пільг тощо.

Нагадаємо, ми писали раніше, що португальське місто-побратим Бучі Кашкайш надав місту 500 тисяч євро на відновлення закладів освіти.

Також повідомляли про те, що у Києві за 2022 воєнний рік вісьмом комунальним лікарням вдалося провести важливі ремонтні роботи завдяки надходженням від господарської діяльності на 357 мільйонів гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW