Рівненські дзюдоїсти продовжують "розривати" міжнародну арену

Дзюдоїсти з Рівного продовжують свої переможні виступи на міжнародній арені.

Так, на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, який проходив в Єгипті, рівненські спортсмени здобули чимало нагород.

Зокрема, Анастасія Гарник стала переможницею у своєму класі спортсменів J1 у ваговій категорії понад 70 кг. Олександр Назаренко також здобув золото у класі J2, у в.к. до 90 кг. Анжела Гаврисюк виборола срібну медаль у класі J1, у в.к. до 57 кг. Едуард Тропінов здобув бронзу у класі J1, у в.к. до 90 кг.

Це чудовий результат для рівненських дзюдоїстів, які продовжують підтверджувати своє місце серед сильних спортсменів світу.

Ми вітаємо Анастасію, Олександра, Анжелу, Едуарда та їх тренерів Михайла Романкевича та Івана Іваницького з цими великими досягненнями і бажаємо їм нових перемог та успіхів у майбутніх змаганнях.