Мінреінтеграції відповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасівМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Українивідповідатиме за наповнення бази даних постраждалих від мін та невибухнувших боєприпасів. Рішення було ухвалене під час засідання Координаційного круглого столу з питань надання допомоги постраждалим від боєприпасів вибухової дії. Його організували Данська рада у справах біженців (DRC) і Програма розвитку ООН (ПРООН).

Про це повідомляє Мінреінтеграції

Представник Мінреінтеграції презентував Інтерактивну карту інцидентів, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами та постраждалими від них особами.

Її було розроблено Мінреінтеграції спільно із Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування (GICHD) та Центром протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ).

Впровадження такої карти дозволило вперше розпочати збір інформації щодо постраждалих від мін і боєприпасів, що не вибухнули. А також – почати оцінювати їх потреби, систематизувати та зберігати такі дані у Системі управління інформації з протимінної діяльності.

Ініціатива Мінреінтеграції отримала високу оцінку міжнародних і національних неурядових організацій. Оскільки вона дає можливість отримувати верифіковані дані щодо постраждалих від мінно-вибухових травм осіб з метою подальшого надання їм кваліфікованої допомоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW