Голова Покровської МВА Сергій Добряк провів прийом громадянНачальник Покровської МВА разом із заступниками, керівниками КП та структурних підрозділів адміністрації спілкувався з мешканцями громади. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.

Здебільшого питання мали особистий характер. Люди просили сприяння у відновленні документів, виплаті коштів за програмою «Прихисток», евакуації та ін.

Мешканці пошкодженого обстрілом будинку в м-ні «Сонячний» цікавились, чи можна там жити. Як зазначив Сергій Добряк, за висновками експертів будівлю остаточно визнано аварійною та непридатною для подальшої експлуатації. 

«Усі мешканці пошкодженого будинку отримають компенсацію за зруйноване житло від держави. А поки за рахунок місцевого бюджету ми виділяємо допомогу в розмірі 80 тис. грн на першочергові потреби. Хто не має документів на право власності житла, отримають допомогу із коштів, зібраних командою «Мій Покровськ», - зауважив Сергій Добряк. 

По усім питанням керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення та вже приступили до їх виконання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW