У Харкові на ринку «Барабашова» завершуються реконструкція теплотраси, - ФОТОРеконструкція теплотраси, яка пролягає по території ринку біля ст. м. «Академіка Барабашова», має бути закінчена до кінця березня.

Про це повідомив заступник технічного директора КП «Харківські теплові мережі» Олексій Лука.

У Харкові на ринку «Барабашова» завершуються реконструкція теплотраси, - ФОТО, фото-1За його словами, ця ділянка теплотраси стане резервним варіантом живлення близько 300 багатоповерхівок Північної Салтівки та центру міста від ТЕЦ-3. До війни цю магістраль 10 років фактично не обслуговували через відсутність доступу.

У Харкові на ринку «Барабашова» завершуються реконструкція теплотраси, - ФОТО, фото-2За новим проєктом реконструкції, фахівці прорахували всі можливі проблеми - від близьких грунтових вод до комунікацій метрополітену. Замість старих металевих труб у підготовлені бетонні лотки вкладаються попередньо ізольовані, які мають прослужити без ремонтів щонайменше 40 років.

У Харкові на ринку «Барабашова» завершуються реконструкція теплотраси, - ФОТО, фото-3

Загальна довжина ділянки, яка потрапила під реконструкцію, складає понад 3 км. Орієнтовний термін завершення робіт - кінець березня.

У Харкові на ринку «Барабашова» завершуються реконструкція теплотраси, - ФОТО, фото-4

А введення магістралі в експлуатацію відбудеться вже після закінчення опалювального сезону.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW