"Зараз це мрія кожного волонтера": у Кривому Розі вручили прапори з особистим підписом Головнокомандувача ЗСУ, - ФОТО, ВІДЕОУ Кривому Розі представникам БО БФ «39 Жіноча сотня м.Кривий Ріг», ГО «Вікінг» та волонтеру Олександру Чернякову вручили відзнаку Головнокомандувача ЗСУ – Державний прапор України з підписом Валерія Залужного. Також відзнаки Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську» вручили Тетяні Панченко та Євгену Пасічному.

Про це журналістці 0564.ua стало відомо на місці події.

Вчора, 9 березня, на площі біля пам’ятника Козаку Рогу волонтерам, які допомагали Силам оборони України, були вручені відзнаки Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

-Ми хочемо від імені Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного сказати вам «Дякую!», вклонитися вам за ту роботу, яку ви робите і запевнити, що однозначно за нами перемога! Сьогодні у вашій особі ми  кажемо «Дякуємо» кожному  мешканцю Кривого Рогу – від маленького до великого, який наближає нашу перемогу. Ми розуміємо, що сила в єдності, що ми, Збройні сили, є відображенням суспільства, тому дозвольте вам вклонитися від кожного захисника та від імені генерала Залужного, подарувати вашим організаціям, вашим колективам  і вручити Державні прапори,  – сказав представник Цивільно-військового співробітництва ЗСУ, полковник Андрій Рисюк

- Зараз буду плакати, - зазначила голова БФ «39 Жіноча сотня м.Кривий Ріг» Юліана Березуцька, коли розгорнула Державний прапор з підписом Валерія Залужного.

-Відставити плакати!

Полковник Андрій Рисюк подякував криворізьким волонтерам, а Юліана Березуцька подякувала від імені волонтерів військовим.

- Ми за вами, як за кам’яною стіною і якби не ваша мужність, ваш героїзм від звичайного солдата до генерала, то ми б не потрібні були, тому ми з вами разом і до кінця, до переможного кінця.

Представник Цивільно-військового співробітництва зазначив, що вчора тільки розпочався процес нагородження криворізьких волонтерів і він буде продовжуватись. Андрій Рисюк додав, що нагороджують волонтерів, які допомагали силам територіальної оборони з ремонтом автівок, обладнанням інженерних позицій, плетінням маскувальних сіток, а в перші дні навіть з продуктами харчування.

Начальник групи Цивільно-військового співробітництва 129 бригади Тероборони Артем Шишак зазначив, що бійці завжди відчувають волонтерське плече.

-З початком формування були труднощі і, будемо відверті, без волонтерів ми, мабуть, не впорались би. Тому, тільки слова подяки від себе особисто і від командування 129 бригади Територіальної оборони, від військових частин, які входять до нашої бригади та безпосередньо від бійців, які виконують бойові завдання.

Артем Шишак додав, що зараз не про всі речі, які роблять волонтери, можна говорити.

-Деякі речі будуть відомі вже після нашої перемоги. Вони (волонтери - авт.) проявляють такий креатив в допомозі, що це можна буде розголошувати тільки після нашої перемоги.

Волонтер Олександр Черняков з перших днів великої війни допомагав з ремонтом техніки для військових. Також він допомагав зробити макет для міномету, який вже на позиціях. Чоловік додав:

-Ми сьогодні робимо свій внесок в нашу перемогу і будемо робити для цього все можливе і неможливе.  

Голова БО БФ «39 Жіноча  сотня м.Кривий Ріг» Юліана Березуцька зазначила:

-Нас нагородили, привітали і заохотили Державним прапором, на якому є особистий підпис нашого генерала Залужного. Це було дуже неочікувано. Безмежно приємно. Я думаю, зараз це мрія кожного волонтера. В деяких вже є і я їм по-білому заздрила. І тут в Кривий Ріг привозять Державний прапор і вручають люди, яких по-справжньому поважаємо. Тому, це дуже приємно.

Юліана Березуцька побажала, щоб усі люди продовжували робити усе можливе для перемоги.

-Треба бути як 24 лютого, як на початку 2014 року, як в кінці 2013 рок, коли ми були єдиною рушійною силою і тоді беззаперечно, ми переможемо! AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW