Вагнерівці призупинили свій наступ на БахмутЗ того часу, як 7 березня російські війська захопили весь східний Бахмут, розташований на схід від річки Бахмутка, не надходило повідомлень про проведення бойовиками «Вагнера» наступальних операцій із цієї частини міста до центральних районів.

Бойовики «Вагнера» протягом дев’яти місяців вели фронтальні наступи на східний Бахмут з великими втратами і, ймовірно, нині не готові до переправи через річку Бахмутка.

Фронтальний наступ на східний Бахмут, ймовірно, відібрав значну кількість особового складу та ресурсів ПВК. Аналітики ISW не виключають, що цей наступ був кульмінацією дій найманців у самому Бахмуті.

Також у зведенні Інституту нагадали заяву прессекретаря Східного угруповання військ України Сергія Череватого 9 березня про те, що до Бахмута нещодавно прибула значна кількість невказаних російських повітряно-десантних та механізованих підкріплень.

Це може говорити про те, що росіяни мають намір компенсувати ними ряди вагнерівців, що суттєво порідшали, перед подальшим наступом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW