"Народний супутник" допоміг виявити тисячі одиниць російської технікиКосмічний апарат ICEYE, придбаний за пожертви українців, допоміг виявити та знищити тисячі одиниць техніки російської армії.

"Народний супутник" допомагає українській армії знищувати техніку ворога.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомляє у Телеграмі.

"Воєнна розвідка України почала використовувати "народний супутник" з 24 вересня 2022 року. Відтоді Сили безпеки і оборони держави щодоби отримують необхідні розвіддані з космосу", - йдеться у повідомленні.

За 5 місяців використання ICEYE співробітники ГУР МО України провели космічну радіолокаційну розвідку майже тисячі районів розташування підрозділів держави-агресора на тимчасово захоплених та інших територіях, що становили інтерес для ЗСУ.

Упродовж цього часу ресурс космічного апарата дозволив виявити 360 наметів у місцях розташування російської армії, а також 7321 об’єкт ворожої військової та спеціальної техніки, зокрема: 45 літаків, 27 гелікоптерів, 6 ОТРК "Іскандер", 36 ЗРК "С300", 12 ЗРК "Панцирь С1", 11 радіолокаційний станцій, 10 понтонних переправ.

"Завдяки можливостям ICEYE значна частина з цього переліку знищена та відображена у щоденних зведення Генерального штабу ЗСУ", - наголосили в ГУР.

Співробітники воєнної розвідки України вкотре висловили подяку всьому українському суспільству, яке долучилося до збору коштів на космічний апарат, кожному волонтеру, хто щоденно надає допомогу захисникам України та Благодійному Фонду Сергія Притули.

"Такі очі на орбіті дозволяють цілодобово та в будь-яку погоду виявляти і спалювати замасковану російську військову техніку, озброєння та особовий склад", - наголосили в ГУР.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW