Директор підприємства привласнив майже півгектара землі в центрі ОдесиДиректор приватного підприємства незаконно заволодів 0,4 га землі в центрі Одеси вартістю 27 млн грн, чоловіка будуть судити 

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі 

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного із підприємств Одеси за фактами використання підроблених документів та шахрайського заволодіння землею (ч. 2, ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України).

Слідством встановлено, що директор приватного підприємства, використовуючи підроблені документи щодо права власності на земельну ділянку, заволодів майже 0,4 га землі по вул. Мечникова, в центрі Одеси. При цьому чоловік зареєстрував право власності на ділянку за своїм підприємством.

Ця земля належить Одеській міськраді. Нанесені державі збитки оцінюються у понад 27 млн гривень.

Зараз землю повернуто державі. За відповідним зверненням прокурорів Міністерством юстиції України скасовано право власності на земельну ділянку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСР в Одеській області ДСР НП України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW