Міністр оборони Великобританії дав сумний прогноз щодо тривалості війни в УкраїніМіністр оборони Великої Британії Бен Воллес вважає, що війна росії проти України може тривати щонайменше рік. Але президент рф Володимир путін уже програв.

Про це Воллес сказав в інтерв'ю для LBC, пише УНІАН. Зокрема, на запитання, чи доведеться через 12 місяців знову сидіти і обговорювати війну, британський міністр відповів: "Я думаю, що ми будемо".

"Я думаю, що росія продемонструвала повну зневагу не лише до життів народу України, але й до її власних солдатів. Ви знаєте, ми сидимо тут 12 місяців і 188 тис. російських солдатів вбиті або поранені в результаті цього катастрофічного прорахунку і агресії президента путіна, - сказав Воллес. – І ви знаєте, коли хтось переступає межу, і вони думають, що це нормально чинити так стосовно власних людей - керувати м'ясорубкою в армії, то, я думаю, що він не збирається зупинятися".

Він додав, що Путін вже зазнав провалу у його меті окупувати усю Україну, коли 97% його армії вже задіяно у війні, а дві третини його танків вже знищено.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW