У Запоріжжі невдовзі можуть подовжити час продажу алкогольних напоївДепартамент муніципального управління Запорізької міської ради пропонує на найближчій сесії внести зміни до попереднього рішення ««Про обмеження продажу алкогольних напоїв на території міста Запоріжжя».

Про це стало на засіданні постійної комісії з питань бюджету, передає 061.

Самі зміни стосуються лише того, що на час дії правового режиму воєнного стану на території Україні необхідно керуватись наказами Запорізької обласної військової адміністрації щодо обмеження продажу алкогольних напоїв.

Проте голова департаменту Віталій Лисенко повідомив, що найближчим часом в адміністрації можуть розглянути питання щодо подовження часу продажу алкоголю з 18.00 до 20.00

«Ці питання наразі регулюються військовою адміністрації. Раніше заборона діяла на продаж алкогольних напоїв після 15.00, потім після 16.00, зараз після 18.00 і зараз йде мова про новий документ з 20.00.  Ці зміни зараз необхідні, бо при розгляді справ адміністративної комісії та в судах постало питання про те, що в нас є чинне рішення сесії, яка затверджує зовсім інший час», - повідомив Віталій Лисенко.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Запорізька міськрада хоче затвердити тарифи на розміщення засобів пересувної торговельної мережі та сфери послуг.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW