У київському метро з'являться наскрізні вагониКиївське метро планує закупити за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку поїзда зі наскрізними вагонами. Загалом закуплять 50 вагонів, яких вистачить на 10 поїздів.

Про це в інтерв’ю ТСН розповів начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте новини Києва, області та України.

Він пояснив, що наразі місто та київський метрополітен проводять процедуру закупки вагонів коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. Тепер має розпочатися другий етап процедури, і наприкінці лютого відбудеться аукціон. За його словами, наскрізні вагони просторі та можуть вмістити більше пасажирів.

Метрополітен також готує тендерну документацію на придбання нових вагонів в рамках проєкту «Київський міський електротранспорт», в рамках якого планує отримати ще 50 наскрізних вагонів. Після того, як буде обраний переможець аукціону, планують отримати техніку в 2024 році.

Нагадаємо, ми писали раніше, що підрядник відновив будівництво нової лінії метро у Києві на житловий масив Виноградар. Спочатку робочі завершать закріплення вже збудованих тунелів, а потім почнуть будівництво другого тунелю від станції «Мостицька» до станції «Сирець».

Також повідомляли про те, що начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський розповів, чи планується подорожчання вартості проїзду в столичній підземці найближчим часом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW