Житомир: 25 військових на початку сесії міськради отримали сертифікати на придбання житла25 військовим на початку засідання сесії міської ради вручили сертифікати на придбання житла. У цілому, сертифікати отримають 55 воїнів. На цю потребу з місцевого бюджету виділили 100 мільйонів гривень.

За 2022 рік Житомирська громада виділила з місцевого бюджету майже 542 мільйони гривень на допомогу військовим та силовикам.

Зокрема, окрім коштів на придбання житла військовим, 115 мільйонів — це субвенція з місцевого бюджету військовим частинам, на 300 мільйонів придбано військових облігацій, 11 мільйонів спрямовано на надання медичних та соціальних послуг.

За рік було передано понад 90 автомобілів на потреби ЗСУ та понад 150 тонн гуманітарної допомоги: продукти, засоби гігієни, технічні засоби, одяг, амуніція, спальні мішки, карімати, медичні товари.

З отриманої благодійної допомоги передано: 120 генераторів та 7 теплових гармат.

«Тиждень тому — передали на 95ку 5 комплектів БПЛА. Вчора командир прислав відео, як ці Матрікси відпрацьовують по ворожих танках… На цьому не зупиняємось, кожна громада має підтримувати ЗСУ на шляху до Перемоги!», — Сергій Сухомлин.

Джерело: Житомирська міська рада

Житомир: 25 військових на початку сесії міськради отримали сертифікати на придбання житла, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW