Колишній керівник полтавських «Слуг народу» складе мандатСьогодні стало відомо про те, що Народний депутат Олександр Трухін складає мандат.

Про це повідомляє видання Бабель з посиланням на Громадську організацію Transparency International Ukraine. За їхньою інформацією, відповідну заяву зробив адвокат Трухіна у залі суду.

« Нардеп підписав угоду з прокурором у справі про підкуп поліцейських на місці ДТП. Він перерахує 6 млн грн на проєкт «Армія дронів» і сплатить штраф у розмірі 68 тисяч гривень. Цю угоду ще має затвердити колегія суддів ВАКС» - сказано у повідомленні.

Угоду підписали між Трухіним та головним прокурором у справі. Угода вже надійшла до Вищого антикорупційного суду.

«Зважаючи на це, на засіданні планується затвердити угоду про визнання винуватості між прокурором САП та обвинуваченим», — зазначили у прокуратурі.

Довідково: Справа Олександра Трухіна була довгий час однією з найрезонансніших. Нагадаємо, він потрапив у ДТП, потім намагався уникнути покарання, пропонуючи хабар поцейським.

Читайте також: Через відсутність кворуму двадцять третя сесія Полтавської міської ради восьмого скликання не відбуласяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW