Терорист пригожин показав фото десятків трупів "вагнерівців", яких ЗСУ знищили за один деньВласник кишенькової ПВК "вагнер" пригожин заявив, що російське міноборони бреше суспільству, заявляючи, що окупанти мають боєприпаси на Бахмутському напрямку. Пригожин скаржиться, що найманці "Вагнера" недоотримують 80% боєприпасів, через що зазнають величезних втрат в запеклих боях.

Про це повідомляє сайт 056.

Полоненні "вагнерівці" зізнаються нашим військовим, що йдучи на війну в Українську землю, не очікували, що вона буде насипана тілами їх співвітчизників. Зараз вони лежать там стопками, місяціями, нікому не потрібні.

Як розповіли в Маріупольській міськраді, зараз по всій лінії фронту на Донеччині гаряче. Особливо для російських окупантів, тому що ЗСУ наступають.

"Вже Пригожин показує втрати ПВК "Вагнер" під Бахмутом, скаржачись на те, що у нього немає достатньої кількості боєприпасів", - йдеться у повідомленні.

Терорист пригожин показав фото десятків трупів "вагнерівців", яких ЗСУ знищили за один день, фото-1

Там зазначають, що такі втрати фіксуються і в інших російських підрозділах, зокрема у зв'язку з точними влученнями українських військових за складами окупантів.

"ЗСУ відпрацьовують чітко і це лише початок. Із постачанням озброєння Україна не лише тримає оборону, а й готується до контрнаступу", - повідомляють у міськраді Маріуполя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW