«Величезний наступ» росіян навіть не всі помічають, - Кирило БудановНачальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв’ю Forbes, підводячи підсумки року великої війни в Україні, розповів, що «величезний наступ» росіян навіть не всі помічають.

Кирило Буданов зазначив, що новий «великий» наступ росії вже триває, але він так триває, що не всі це навіть бачать, такої якості цей наступ.

Начальник ГУР МО додав, що стратегічна мета рф до 31 березня — вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

За словами Буданова, понад 90% мобілізованих росіян одразу відправили на фронт. Вони всі на фронті.

Багато підрозділів рф формуються з нуля — вони йдуть без техніки, на «Уралах» і «Камазах». У них у штаті вже немає БМП, БТРів.

800 танків на рік (як повідомлялося у заяві мєдвєдєва) вони неспроможні зробити не те, що у військовий час, а в найкращі свої роки, - повідомив начальник ГУР МО.

З Ірану завозилась пробна партія на 20 000 артилерійських снарядів, підтверджених випадків щодо постачання боєприпасів з Північної Кореї немає.

З військової точки зору утримання Бахмута дає нам стримання росіян у тому районі та нанесення їм катастрофічних втрат.

Запаси артилерійських снарядів у росії зменшилися до 30%, залишки ракет майже вичерпані, а максимум російського виробництва – близько 40 крилатих ракет на місяць.

Два місяці російські угруповання, які діють на території України, живуть у режимі максимальної економії боєприпасів (за виключенням Бахмуту та Лиманського напрямів). Крім того, росіяни намагалися штурмувати Вугледар, будуть це робити і надалі.

росія здатна виробляти близько 20 ракет «Калібр» на місяць. Через це у кожному новому залпі зменшується кількість ракет, а також збільшується часовий проміжок між обстрілами.

Багато з того, що горить та вибухає в росії — не випадковість. У цьому допомагають не тільки українці в росії – «гроші роблять чудеса».

У нас умова одна — вийти на адмінкордони 1991 року. Що буде далі, вирішуватимемо потім.

Якщо провести аналогію 12 місяців війни з футболом, то зараз рахунок 1:1, 70 хвилина.

На Україну з середини і до кінця весни чекають вирішальні бої. І це стане переломним моментом у війні, - зазначив Кирило Буданов. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW