За день – три обстріли районів Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується триста п’ятдесят сьома доба російського широкомасштабного вторгнення. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що ворожа армія не дає спокою Нікопольщині. За день – три обстріли. З важкої артилерії ворог поцілив по Мирівській та Марганецькій громадах.

На територіях, уражених снарядами, працюють рятувальники. 

Люди не постраждали. Це - головне, бо зберегти кожне життя - і є наша основна мета. 

“Окупантам цього не зрозуміти. Вони як барани лізуть в чужу державу на забій заради білої «Лади», за кермо якої ніколи не сядуть. 

російському автопрому треба працювати в три зміни, бо наші ЗСУ налаштовані рішуче!

Тримаймося! Тихої ночі, Дніпропетровщино", - підсумував Сергій Лисак. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що багатостраждальну Нікопольщину сьогодні знову накрили вогнем: з важкої артилерії армія рф вдарила по району тричі.

Під обстріл потрапили Мирівська та Марганецька громади. Наразі наслідки з’ясовуються, попередньо – без постраждалих. 

Решта районів Дніпропетровщини – день без надзвичайних ситуацій. 

"На передовій зараз гаряче. Нашим хлопцям та дівчатам складно, втім вони роблять свою справу віддано та професійно, не залишаючи ворогу шансів. 

Наші мужні захисники і захисниці тримаються. Триматимемося і ми, у всьому допомагаючи українським Силам оборони.

З вірою в ЗСУ, в Президента і в Україну. Ми ще на один день ближче до Перемоги", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW