Боксери із Полтавщини завоювали три медалі на Всеукраїнському турнірі із боксу

На Всеукраїнському турнірі із боксу серед чоловіків та жінок «Кубок Києва» боксери із Полтавської області завоювали три медалі – «золото», «срібло» та «бронзу». Так, Богдан Доценко здобув перше місце у ваговій категорії до 71 кілограма. Друге місце посів також представник Полтавщини Кирило Таран. У категорії до 60 кілограм став третім наш Андрій Ульянов. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

- Вітаю боксерів! Так тримати! Дякую тренерам, які готували команду, – Михайлу Мельнику, Олександру Ляховичу і Станіславу Гребіннику. Нових перемог! Все буде Україна! – написав Лунін.

Боксери із Полтавщини завоювали три медалі на Всеукраїнському турнірі із боксу, фото-1Боксери із Полтавщини завоювали три медалі на Всеукраїнському турнірі із боксу, фото-2

Нагадаємо, у квітні у Полтаві проведуть Кубок Україні із бодібілдингу та фітнесу.