У Запоріжжі витратять ще 2,6 мільйони гривень на систему оповіщення населенняУ Запоріжжі діє система оповіщення населення. Минулого року мерія придбала все необхідне для її роботи і витратили на це 28 мільйони гривень. Зараз потрібно ще 2,6 мільйони гривень.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії Запорізької міськради, передає 061.

"Ці 2,6 мільйонигривень необхідні, щоб ми привели до ладу всі документи, зробили проєктно-кошторисну документацію та підключили ще 5 гучномовців для цієї системи", - повідомила директорка департаменту фінансової та бюджетної політики Вікторія Логвиненко.

Комунальне підприємство «Комунсантрансекологія» потребує додаткового фінансування в 1,3 мільйона гривень. Це підприємство за рішенням ради оборони вивозить сміття з місць руйнування та проживання ВПО. Як повідомили у департаменті фінансів міськради, наразі підприємство вивозить сміття за власний кошт.

Крім того, на монтаж двох модульних укриттів необхідно близько 800 тисяч.

Також у міськради є потреба у відшкодуванні відсоткових ставок за теплими кредитами минулих років і програмою «Енергодім» - ще близько мільйона гривень на перші півроку.

Оплатити всі ці видатки мають за рахунок вільних коштів з минулого року.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі комунальні підприємства та департаменти подали потреби у додатковому фінансуванні на 2,6 млрд грн.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW