Нова схема шахраїв: неіснуюча допомога від міжнародних організаційНезважаючи на повномасштабну війну в країні, деякі громадяни нашої держави продовжують свою незаконну діяльність. Ба більше, вони наживаються на вразливих категоріях населення.

У Центрі протидії дезінформації розповіли про нову схему шахраїв та закликали українців бути надзвичайно уважними.

Злочинці надсилають у мережі або на номери мобільних телефонів фейкові повідомлення про отримання фінансової допомоги від різноманітних міжнародних організацій.

Для отримання коштів шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести дані для входу на підробленому сайті, що імітує офіційні веб-ресурси. Після запровадження банківських реквізитів злодії знімають усі кошти з картки власника, - стверджують у ЦПД.

На офіційній Facebook-сторінці Центру протидії дезінформації наголошують, що українцям варто довіряти тільки перевіреним джерелам, наприклад офіційному сайту Міністерства соціальної політики або платформі "єДопомога".

Також у ЦПД закликають не нехтувати загальними правилами інформаційної гігієни та у випадку підозри неправомірних дій в інтернеті звертатись до кіберполіції на електронну пошту [email protected]AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW