Школу вартістю 8,3 млн грн здали в оренду для комерційних цілей – Бердичівська окружна прокуратура звернулася до судуЮвенальні прокурори Бердичівської окружної прокуратури, в інтересах держави, заявили позов про визнання недійсним договору про надання приватним товариством в оренду приміщення навчального закладу загальною площею понад 530 м2 та його повернення територіальній громаді.

Йдеться про те, що у липні 2022 року відділ освіти, культури, молоді та спорту Райгородської сільської ради Бердичівського району уклав із приватним товариством, яке займається вирощуванням зернових культур, договір про оренду приміщення школи вартістю 8,3 млн грн, що у с. Бистрик.

Відповідно до договору, підприємство орендувало школу для комерційної діяльності, зокрема надання послуг та консультацій з питань агрономії та економіки сільського господарства.

Проте прокурори встановили, що правочин суперечить вимогам Закону України «Про освіту», який не передбачає використання майна закладів освіти не за цільовим призначенням.

Наразі Господарський суд Житомирської області у справі відкрив провадження.

Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Школу вартістю 8,3 млн грн здали в оренду для комерційних цілей – Бердичівська окружна прокуратура звернулася до суду, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW