Італійський художник намалював антивоєнні графіті у Бучі та Ірпені на Київщині, – ФОТОВ Київській області в містах Буча та Ірпінь, які знаходилися під російською окупацією та де росіяни влаштовували свої катівні з'явилися графіті від вуличного художника з Італії TvBoy.

Про це у Facebook написала Бучанська міська рада. 

Італійський художник намалював антивоєнні графіті у Бучі та Ірпені на Київщині, – ФОТО, фото-1, Бучанська міська рада

Бучанська міська рада

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України.

Графіті прикрасили будівлю біля міської ради Бучі та стіни будівлі ліцею.

Бучанська міська радаБучанська міська рада

На одному з них дівчинка стоїть на сходах та малює знак миру в кольорах українського прапору. На іншому дівчина у жовтому дощовику замальовує слово WAR.

Італійський художник намалював антивоєнні графіті у Бучі та Ірпені на Київщині, – ФОТО, фото-4, Бучанська міська рада

Бучанська міська рада

Також роботи італійського вуличного художника помітили в Ірпені на Центральному будинку культури та на руїнах спортивного стадіону. Графіті, що намальовано на руїнах будинку культури, зображує двох хлопчиків-футболістів у жовтій та синій футболці.

Також ми раніше повідомляли, що всесвітньовідомий англійський художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня.

Крім того, писали про те, що Бучанська окружна прокуратура повідомила про підозру чоловіку, який демонтував зі стіни зруйнованого окупантами будинку у Гостомелі графіті «Жінка в протигазі» всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW