Сильна, бо єдина. Президент Зеленський привітав Україну з Днем соборності, - ВІДЕОПрезидент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем Соборності у неділю, 22 січня.

Під час свого звернення він наголосив: досягнення справжньої єдності після початку розв’язаної Росією повномасштабної війни стало «новим відродженням соборності».

За словами Зеленського, подія 1919 року передала наступним поколінням українців дві мудрості: якщо не припиняти боротьби, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено; якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено.

«Ми завжди знали про першу мудрість. А 24 лютого довели, що засвоїли другу. Це стало новим відродженням нашої соборності України. І це не лише об'єднання двох берегів, це єдність мільйонів людей. Це єдність усіх наших земель. Усіх наших регіонів», — сказав президент.

Він наголосив. що в українців більше немає «чужих» міст, сіл вулиць — усі вони «рідні». Бійці з різних міст б’ються за Маріуполь, Куп’янськ, Ізюм, а військові родом звідти — за Авдіївку, Бахмут і Соледар, «і всі разом захищають Київ», сказав Зеленський.

«Соборність в усій нашій Україні. Влітку, восени, взимку, навесні. Все це ми захищаємо. Разом. І переможемо. Разом. І звуки перемоги почує вся Україна. Мої любі Закарпаття, Волинь, Поділля, Таврія, Сіверщина, Полісся, Наддніпрянщина, Донбас, Придніпров'я, Галичина, Слобожанщина, Приазов’я, Буковина і, звісно, Крим. Моя Україна. Наша Україна. Єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина», — наголосив глава держави.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW