Окупанти ставлять людей в Маріуполі в такі умови, коли вони не зможуть жити без паспортів РФОкупаційна влада в Маріуполі підштовхує людей до того, щоб вони отримували паспорти російської федерації. 

Раніше ми повідомляли, що росіяни змушують отримувати паспорти РФ адміністративних працівників та бюджетників.

«Звісно, нам ніхто не каже: або ви отримуєте російський паспорт, або ми вас викинемо з «республіки». Так не кажуть. Але нас ставлять в такі умови, коли без російського паспорту ми не зможемо отримувати пенсії і інші соціальні виплати», - розповіла 0629 пенсіонерка Кристина Олександрівна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Маріуполі "нових росіян" примушують відмовитись від українського громадянства, - ДОКУМЕНТ

Вчора деякі пенсіонери стали отримувати повідомлення, що адресні довідки, які їм раніше видавала окупаційна міграційна служба і які підтверджували особистість і місце проживання, припиняють свою дію. І тепер, щоб отримати допомогу, треба подавати виключно паспорт.

Окупанти ставлять людей в Маріуполі в такі умови, коли вони не зможуть жити без паспортів РФ, фото-1

Для людей, у кого паспорти згоріли у вогні російської артилерії, немає іншої можливості, аніж як отримати паспорт росії.

«Я розумію це як тиск, як змушування нас всіх отримувати паспорти російської федерації», - каже Кристина Олександрівна.

Поки що вона не збирається отримувати паспорт. Проте, коли у неї заберуть пенсію, вона змушена буде йти по ворожій документ, бо у неї не залишиться іншого виходу – або померти з голоду без грошей, або отримати паспорт з двоголовим орлом. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW