Пішла з дому через конфлікт із матір‘ю і ховалася у недобудові майже добу: у Харкові розшукали 13-річну дівчину, - ФОТОХарківські поліцейські повернули батькам неповнолітню дівчину

6 січня о 18:00 до Харківського районного управління поліції № 1 надійшла заява від мешканки Київського району про те, що зникла її неповнолітня 13-річна донька. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Харківській області.

Дівчина пішла з дому через конфлікт із матір‘ю. Працівники сектору ювенальної превенції та оперативники райуправління виявили дівчину в недобудові, де вона ховалася майже добу. Жодних протиправних дій стосовно підлітка скоєно не було.

З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду. Щодо батьків неповнолітньої склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Пішла з дому через конфлікт із матір‘ю і ховалася у недобудові майже добу: у Харкові розшукали 13-річну дівчину, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW