Стабілізаційні вимкнення електроенергії: графік відключень світла в Дніпрі та областіОстанні три місяці енергосистема України зазнала значних пошкоджень внаслідок прицільних масованих ракетних та безпілотних  атак ворога. Пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж складні та масштабні. Їх відновлення все ще потребує значних ресурсів та часу. Аварійно-відновлювані роботи тривають постійно. По всій території України продовжують вимикати світло за графіками. 

Про це повідомляє редакція 056. 

8 січня в Дніпрі та області діють стабілізаційні вимкнення електроенергії за графіками. В ДТЕК Дніпровські електромережі просять всіх клієнтів максимально знизити споживання електроенергії. Бізнес-клієнтів просять свідомо ставитися до вимог скорочення споживання електроенергії та обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Додамо, що в НЕК Укренерго для забезпечення балансу в енергосистемі до областей доведені ліміти, які діють з 10:00 до 23:00. Перевищення лімітів споживання призводить до застосування аварійних обмежень. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW