У Миколаєві судитимуть ще одного "корегувальника вогню"У Миколаєві за державну зраду судитимуть 48-річного місцевого мешканця. 

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, чоловік, підтримуючи ідеї проросійської спрямованості, з мотивів виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України, вирішив сприяти державі-агресору у проведенні підривної діяльності проти України шляхом надання представникам цієї держави наявної в його розпорядженні інформації про переміщення та розташування позицій ЗСУ.

Так, на початку травня поточного року зловмисник надіслав адміністратору спеціально створеного представниками спецслужб рф Телеграм-каналу, текстове повідомлення, в якому заявив про себе та про свої наміри співпрацювати з окупантами на шкоду основам національної безпеки України, на що отримав згоду, а також почав отримувати завдання від них щодо передачі всієї наявної в його розпорядженні інформації військового та оборонного характеру в м. Миколаєві та області.

Упродовж травня – липня зрадник надіслав щонайменше 9 повідомлень, у яких містились відомості про місця знаходження підрозділів та техніки ЗСУ в Миколаєві, з можливістю їх ідентифікації на місцевості для її використання, зокрема під час нанесення ракетно-артилерійських ударів.

У березні та квітні поточного року вказаний громадянин поширив матеріали, в яких міститься виправдовування та визнання правомірною збройна агресія рф проти України, а саме відеозвернення до жителів України від імені представників збройних сил рф та росгвардії, в яких автори представляють свої дії «необходимой мерой при осуществлении специальной военной операции» на території України.

Чоловіка судитимуть за фактами державної зради, поєднаної з виправдуванням збройної агресії, та незаконного поводження зі зброєю (ч.2 ст. 111, ч. 2,3 ст. 436-2, ч.1 ст. 263 КК України).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW