У Миколаєві залишилося лише два об'єкти, які мають декомунізуватиУ Миколаєві не залишилося пам'ятників, які підлягають декомунізації. Є лише дві будівлі. 

Як повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону, передає кореспондент 0512.ua, у Миколаєві були проведені декомунізаційні заходи згідно закону. Наразі залишилося лише два об'єкти, які підпадають під демонтаж, а саме два будинки.

- Там був величезний список і наразі залишилося два об'єкти, які підпадають під демонтаж. Це історичні будівлі. До цього питання ми повернемося після нашої перемоги. Назараз об'єктів, які по закону мають бути декомунізовпні немає, є пам'ятники, які потребують детального обговорення з громадськістю, а в списку на декомунізацію є лише два об'єкти і це саме будівлі,- розповів Кім. 

У Миколаєві залишилося лише два об'єкти, які мають декомунізувати, фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW