СБУ передала до Харківського музею дзвін з українського храму, який знищили рашисти , - ФОТОКонтррозвідка СБУ віднайшла старовинний український дзвін у ході стабілізаційних заходів на звільнених територіях Харківщини.

СБУ передала до Харківського музею дзвін з українського храму, який знищили рашисти , - ФОТО, фото-1Встановлено, що це єдиний вцілілий артефакт від зруйнованого рашистами Іоано-Богословського храму поблизу Куп’янська, повідомляє СБУ.

СБУ передала до Харківського музею дзвін з українського храму, який знищили рашисти , - ФОТО, фото-2Після захоплення району загарбники облаштували на території споруди вогневі позиції, а в самій церкві – склад з боєприпасами.

СБУ передала до Харківського музею дзвін з українського храму, який знищили рашисти , - ФОТО, фото-3Однак, під час втечі від контрнаступу ЗСУ російські окупанти здійснили по храму ракетно-артилерійський удар і тим сам зруйнували його.

Наразі співробітники СБУ ініціювали передачу старовинного дзвону на зберігання Харківському історичного музею.

СБУ передала до Харківського музею дзвін з українського храму, який знищили рашисти , - ФОТО, фото-4Після відновлення храму українську старожитність знову повернуть вірянам.

Заходи проводили співробітники Департаменту контррозвідки СБУ та Управління СБУ у Харківській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW