Заворушення у Франції після поразки на Чемпіонаті світу, затримано понад 200 осіб, фото-1

У кількох містах Франції після поразки збірної у фіналі Чемпіонату світу з футболу спалахнули заворушення, загалом заарештовано 227 осіб.

Про це повідомляє агентство DPA з посиланням на телеканал BFMTV.

Тільки в Парижі заарештовано 47 осіб.

Людей також заарештовували в Бордо, Ліоні та Ніцці за підпалювання сміттєвих баків або кидання предметів у поліцію.

18 грудня збірна Аргентини обіграла збірну Франції у фіналі Чемпіонату світу з футболу та здобула титул чемпіона світу.

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі забив двічі у фіналі чемпіонату світу в Катарі та став першим гравцем в історії, який забивав на кожному етапі турніру.

Також він забив гол у серії пенальті. Також Мессі провів найбільше матчів і провів на полі найбільше хвилин у фінальних турнірах чемпіонату світу.

Гравець збірної Франції Кіліан Мбаппе забив 3 м’ячі у фіналі і став лідером чемпіонату з 8 голами. Також він забив у серії пенальті.

Основний час завершився з рахунком 2:2. Після додаткового часу знову була нічия – 3-3. Але Аргентина перемогла Францію в серії пенальті.

Матеріал опублікований за темою:

• Аргентина залишилася за крок від повторення рекорду світу по матчах без поразок поспіль
  • ФІФА заблокувала звернення Зеленського перед фінальним матчем Чемпіонату світу з футболу, повідомила партія "Слуга народу"