Там ще можуть бути люди: на Дніпропетровщині зросла кількість постраждалих через ракетний ударТриває двісті дев’яносто шоста доба російського широкомасштабного вторгнення. 16 грудня війська рф здійснили черговий масований ракетний удар майже по всій теріторіїї України. За даними Повітряних Сил ЗСУ від початку ранку російські терористи запустили по Україні 60 ракет. Одна з ракет зруйнувала цілий під’їзд у житловому домі на Дніпропетровщині. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що ранковий удар по Кривому Рогу забрав життя двох людей. 

Восьмеро - поранені. Всі у лікарні. Серед постраждалих троє маленьких дітей - трирічні хлопчик та дівчинка і семирічна дівчинка. 

Рятувальники продовжують розбирати завали понівеченого російською ракетою будинку. 

Там ще можуть бути люди.

Голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул повідомив про декілька ракетних ударів. Об'єкт енергетичної інфраструктури зруйновано. Пряме влучення в багатоквартирний житловий будинок. Поранених вісім, у тому числі четверо дітей. Загинуло щонайменше дві людини, але ще триває розбирання завалів. 

Мешканці цього та сусідніх будинків розміщені у Пунктах тимчасового перебування. Аварійні бригади ліквідують наслідки ураження у сусідніх будинках, школі та лікарні.

Енергетиками введено режим екстрених та аварійних відключень.

З метро усі люди виведені.

У шахтах на момент удару було 596 осіб. Застосовано план ліквідації аварії. Вже виведено 112 осіб, залишилось 484. Роботи тривають.

Вода частково відсутня. Де це можливо – йде включення системи на генераторах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW