Обов'язковий техогляд автомобілів в Україні: нові подробиціОднією з найбільш обговорюваних тем року, що минає, стало повернення обов'язкового техогляду автомобілів. Ту інформацію, що розміщують деякі новинні сайти, складно назвати коректною.

Через це багато автомобілістів плутаються і не зовсім розуміють, що їм чекати. У Міністерстві фінансів заступилися за автомобілістів, висловивши своє категоричне "проти". Про це повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Європа не диктує

Заступник міністра нагадав, що діє договір про асоціацію України та ЄС. У ньому передбачається введення технічного огляду легкових авто, які будуть в'їжджати в Україну. А ось техогляд для внутрішнього ринку там не передбачено.

Хтось хоче заробити

На думку чиновника, цей пункт проштовхують фірми, які планують заробити на техогляді. Як ви пам'ятаєте, у нас давно діє техогляд автобусів і вантажівок. Ефективність цих оглядів ви можете спостерігати щодня на вулицях свого міста. Ще до кінця невідомо, чи буде обов'язковим техогляд в Україні у 2023 році.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW