Вибухи на Дніпропетровщині: захисники збили у небі над регіоном 10 російських ракетТриває двісті дев’яносто шоста доба російського широкомасштабного вторгнення. 16 грудня війська рф здійснили черговий масований ракетний удар майже по всій теріторіїї України. За даними Повітряних Сил ЗСУ від початку ранку російські терористи запустили по Україні 60 ракет. Тільки над Дніпропетровщиною було знищено 10 ракет. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що наші захисники збили у небі над Дніпропетровщиною 10 російських ракет. 

"Слава нашій ППО", - підсумував Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул повідомив про ракетні удари по Кривому Рогу.

Об'єкт енергетичної інфраструктури зруйновано. Пряме влучення в багатоквартирний житловий будинок. Поранених вісім, у тому числі четверо дітей. Загинуло щонайменше дві людини, але ще триває розбирання завалів. 

Мешканці цього та сусідніх будинків розміщені у Пунктах тимчасового перебування. Аварійні бригади ліквідують наслідки ураження у сусідніх будинках, школі та лікарні.

Енергетиками введено режим екстрених та аварійних відключень.

З метро усі люди виведені.

У шахтах на момент удару було 596 осіб. Застосовано план ліквідації аварії. Вже виведено 112 осіб, залишилось 484. Роботи тривають.

Вода частково відсутня. Де це можливо – йде включення системи на генераторах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW