Чи потрібна новорічна ялинка під час війни?Великої святкової ялинки на Красній площі Чернігова цього року не буде. Місто відмовиться і від яскравого різдвяного містечка. Натомість для дітей міська влада організує святкову новорічну локацію з ялинкою розміром 4-5 метрів. Про це міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розповів під час пресконференції у міськраді.

За його словами, чернігівці розділилися на два табори у думках щодо традиційного святкування Нового року. Хтось сприймає цю ідею різко негативно, а хтось вважає, що свято має бути. Тож представники влади шукають рішення, яке влаштує і одну сторону, і другу. «Ми повісимо ілюмінацію та зробимо те, що дозволятиме електроживлення в місті», — зауважив міський голова.

Для чернігівської дітвори організують святкування у комунальних закладах. На них першочергово запрошуватимуть дітей військовослужбовців, учасників АТО/ООС. «До дітей загиблих захисників у кожну сім'ю приходитиме Святий Миколай. Хочемо, аби були достойні подаруночки, за які нам би було не соромно. Якщо для привітань не вистачатиме наших працівників, запрошуватимемо волонтерів», - зазначає пан Атрошенко.

Варто зазначити, що раніше начальник міського управління культури та туризму Олександр Шевчук у коментарі «Суспільному» розповідав, що в Чернігові не планують організовувати традиційне новорічне містечко та проводити офіційні чи неофіційні заходи до Нового року. «Якщо ж казати про якісь елементи декору та певну атмосферу, то це, можливо, буде», — говорив пан Шевчук.

А що думають з цього приводу чернігівці?

Віктор Чернов: «Люди, ау, яка ялинка ??? Ви не розумієте,що це "червона тряпка для бика"? Чи ви думаєте, що війна, ракетні обстріли, ворожі агенти та колаборанти-навідники уже закінчились? Можете йти святкувати, але щоб не нили потім, коли там щось бахне або туди прилетить».

Олексій Рощак: «А діти в чому винні? Вони же чекають на Новий рік!»

Оксана Кияшко: «Поставте ялинку вдома і буде дітям свято. Чому одні повинні годинами сидіти без світла, а електроенергія буде витрачатися на освітлення ялинки? Свята чекають всі, але як захисникам в окопах реагувати на це? Зараз ті кошти, які мали бути витрачені на святкову ілюмінацію краще передати на потреби ЗСУ».

Олена Соловйова: «Підтримую, що дітям потрібне свято, можете закидувати мене тапками! Для тих, хто виїхав за кордон, буде і Новий рік, і Св.Миколай, і ялинка. А діти, які стільки пережили, залишаться без свята? Великої ялинки ніхто не очікує, але маленьку бюджетну радість для дітей можна створити. Я за святкову локацію!»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW