"Обміняйте всіх на всіх": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону, - ФОТОРідні бійців миколаївської 79 окремої десантно-штурмової бригади приєдналися до акції "Обміняйте всіх на всіх”, яка пройшла в Одесі, 26 листопада. 

Про це розповіла сайту 0512.ua одна із дружин бійців 79 ОДШБ, який понад півроку перебуває у полоні рф.

Основною метою рідних бійців миколаївських десантників було привернути міжнародних організацій та влади аби посприяти визволенню військових з полону, незважаючи на офіційний статус: полонений чи зниклий безвісти.

- Більшість хлопців мають статус безвісті зниклих. Ми хочемо звернутись до “Червоного хреста”. Ми знаємо, що у їх силах зробити щось більше, допомогти нам знайти та перевірити у якому стані наші хлопці. Ми хочемо знати чи живі вони й сподіваємось, що так, - сказала одна із учасниць акції.

Рідні миколаївських десантників зазначають, що останні обміни, які відбулись між Україною та росією показали, що з полону повертаються ті, хто мав статус без вісті зникликлих чи навіть загиблих.

Учасники акції кажуть, що росія порушує всі норми Міжнародного права, зокрема Женевську конвецію, яка регулює права військовополонених.

Також рідні впевнені, що міжнародні організації такі як “Червоного хреста” та ООН мають всі механізми впливу на процес обміну. За словами рідних, вони чують у відповідь на свої запитання лише бюрократичні відмовки про те, що міжнародні організації не мають доступу до місць, де утримуються українські військовові, зокрема через те, що росія не пускає туди їх представників.

Крім того, рідні військовополонених з 79 бригади просять провести масштабний обмін за приципом всіх на всіх, так, як більшість миколаївських десантників вже більше півроку перебувають у полоні рф.

- Ми не знаємо у якому вони там стані. Ми чекаємо на них вже більше півроку. Наш емоційний стан є вкрай вразливим. Рідні хлопців, які мають статус без вісті зниклих.. не знають чи живі вони чи ні. Проте ми маємо надію все ж таки, що живі та повернути всіх додому, - резюмувала одна із жінок бійця 79 бригади.

"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону

"Обміняйте всіх на всіхі": рідні миколаївських десантників провели акцію із закликом звільнити бійців з полону

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW