На Сумщині залишаються без опалення понад 250 багатоквартирних будинківУ Сумській області, станом на 10 листопада, без опалення залишаються 256 багатоквартирних будинків та 25 освітніх закладів. Про це Суспільному повідомили в обласній військовій адміністрації.

Через обстріли та відключення електроенергії, у 7 громадах не будуть працювати 23 котельні. У цих громадах також не вмикатимуть опалення у п'яти садочках та 20-ти інших освітніх закладах.

Залишаються без опалення 256 житлових будинків:

  • у Шостці – 27 (вирішується питання укладання договору між ТОВ "Шостка тепло" з ГК "Нафтогаз Трейдинг")
  • у Сумах – 58 (через пориви теплових мереж, які усувають працівники "Сумитеплоенерго" та управителі будинків),
  • у Конотопі – 43 (завершуються роботи з прокладання нової лінії електропостачання котельні КП "Теплогарант")
  • в Охтирці - 128 (проводяться пусконалагоджувальні роботи уцілілого котельного обладнання ТОВ "Брокенергія" після проведення його ремонту).
  • У Конотопі пуск тепла до будинків, де велись роботи з прокладання лінії електропостачання, заплановано на 11 листопада.

Станом на 10 листопада, на Сумщині працюють 486 котельні (97%), опалюються 2127 житлових будинків (89%), 203 дошкільних заклади (91%), 350 закладів освіти (88%), 39 закладів охорони здоров’я (100%), повідомили в ОВА.

Найбільше будинків без опалення – в Охтирці

Охтирський міський голова Павло Кузьменко підтвердив Суспільному, що опалювальний сезон в місті для мешканців багатоповерхівок не розпочався. За його словами, наразі тепло увімкнули тільки в лікарні.

"По теплу – зробимо. День-два залишилося. Ми один котел своїми коштами зробили. Коли почнуться морози, і вдень вже мінусова температура буде, то вже ми тоді не зможемо запустити кожен будинок, бо система повинна бути наповнена, там тисячі тонн води", - сказав Кузьменко.

Мова йде про котел, який вцілів після бомбардування, його і планують запустити. За словами Павла Кузьменка, світло в Охтирці вимикають на 2 години через 2 години, тож грітися обігрівачами практично немає змоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW