На Київщині анонсували реконструкцію каналізаційної мережіВ Ірпені проведуть реконструкцію пошкодженої каналізації за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Подробиці розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, передають "Коментарі".

За словами мера Ірпеня, Міжнародний Комітет Червоного Хреста профінансує реконструкцію пошкодженої каналізаційної мережі в місті та інших господарчих об'єктів підприємства "Ірпіньводоканал". На ці роботи організація виділить понад 45 мільйонів гривень.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин нагадав, що навесні МКЧХ профінансував облаштування водогону зі столиці Києва в Ірпінь. На це організація направила понад 20 мільйонів гривень. Окрім того, "Ірпіньводоканал" отримав від Міжнародного Комітету Червоного Хреста великогабаритну спецтехніка та робочі автомобілі для комунального підприємства "Теплоенергопостач". Червоний Хрест також фінансує реконструкцію покрівель в чотирьох багатоквартирних будинках в Ірпені та заміну вікон у ще двох.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW