Його цінували за доброту. На війні загинув воїн з Дубенщини30 жовтня, під час виконання бойового завдання на Херсонщині, загинув 31-річний воїн Солоняк Руслан Миколайович.

Сумну новину повідомили на сторінці Повчанської територіальної громади.

Руслан народився 23 січня 1992 року на Рівненщині. Його дитинство та юність пройшли у селі Мильча, яке стало для нього рідним. Закінчив у 2009 році Мильчанську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щирий, позитивний та завжди усміхнений. Він любив свою родину, з повагою і теплотою говорив про односельців. А вони цінували його за доброту, за те, що завжди був готовий прийти на допомогу. Товариський, розсудливий, людина щирої душі – таким Руслан залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав і кого він так любив.

"Загинув солдат, як справжній мужній герой, віддав життя за Україну, за рідну Рівненщину, за нас з вами! Для всіх нас Руслан був, є і буде прикладом мужності й відваги, гідним оборонцем нашої держави, який загинув за мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю. Він той, хто боронив нашу землю від російського окупанта, виборював нам майбутнє! Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Допоки в наших серцях живуть такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна".

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні, 4 листопада, о 14:00 год. на центральному майдані м. Дубно.

Церемонія прощання та чин похорону захисника відбудеться 5 листопада о 12:00 год. за адресою с. Мильча, вул. Перемоги.

4, 5, 6 листопада оголошуються днями скорботи у Повчанській громаді…AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW