Без попередження - у Чернівецькій області будуть аварійні відключення світла



25 жовтня запроваджено графіки аварійного відключення (ГАВ) в усіх регіонах країни, у тому числі й в Чернівецькій області.

Чернівціобленерго попередило, що відсьогодні на Буковині почав діяти графік аварійного відключення електроенергії. Аби уникнути викривлень, наводимо текст повідомлення дослівно:

"На жаль, маємо констатувати, що в Об’єднаній енергетичній системі України зберігається доволі складна ситуація. Через значні пошкодження об’єктів енергетики у кількох регіонах, поки що не вдається збалансувати роботу усієї енергосистеми країни.

Тому від сьогодні, 25 жовтня, запроваджено графіки аварійного відключення (ГАВ) в усіх регіонах країни, у тому числі й в Чернівецькій області, які вже почали діяти. Аварійні відключення застосовуються почергово без попередження за командою диспетчерів НЕК Укренерго і стосуються усіх споживачів електроенергії без винятку.

Просимо буковинців зберігати спокій і усвідомлювати, що такі заходи вимушені і тимчасові.

Також зверніть увагу, що дуже важливо не перевантажувати електромережу у години, коли живлення у ваших оселях буде відновлено. Доки на вулиці помірно тепло, намагайтеся не вмикати енерговитратні прилади хоча б упродовж дня та користуватися ними по черзі"

У коментарі під дописом Укренерго додало:

"Ми вже пояснювали, що графіки аварійних відключень (ГАВ) застосовуються НЕК Укренерго у критичних обставинах до всіх мешканців без попередження. Повірте, ці заходи тимчасові і невдовзі будуть скасовані"

Читайте також: 

  • Чи будуть у Чернівцях перебої в роботі тролейбусів через пошкодження енергосистеми
  • Укренерго вводить обмеження електропостачання у низці областей
  • Масована атака ворога по критичній інфраструктурі України: що відомо зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW