Двох захисників із Сокирянщини посмертно нагородили орденами "За мужність"Двох захисників із Сокирянщини посмертно нагороджено орденами "За мужність" ІІІ ступеня.

Старший солдат Михайло Яжук та солдат Максим Кравець загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині у липні цього року, - повідомила Чернівецька облрада.

"За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, бездоганне служіння Українському народові, вірність військовій присязі нагородити орденами "За мужність" ІІІ ступеня – посмертно", - йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського №695/2022.

Двох захисників із Сокирянщини посмертно нагородили орденами "За мужність", фото-1

Максим Кравець народився і виріс в селі Ломачинці. З початком війни разом з батьком пішов захищати рідну землю. Максим проходив службу у одній із військових частин Національної гвардії України. Загинув молодий патріот від ворожої ракети. Йому не було й 19 років.

Двох захисників із Сокирянщини посмертно нагородили орденами "За мужність", фото-2

Михайло Яжук родом із села Новоолексіївка. Чоловіку було всього 28 років, він загинув в оборонному бою внаслідок артилерійського обстрілу. Також проходив службу у одній із військових частин Національної гвардії України.

Двох захисників із Сокирянщини посмертно нагородили орденами "За мужність", фото-3

Вічна пам'ять і слава нашим захисникам і захисницям, які віддали життя за мир у нашій державі!

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW