50-річна кам’янчанка постраждала від шахрайстваНа Кам’янеччині дізнавачі встановлюють обставини шахрайства, від якого постраждала 50-річна кам’янчанка.

Жінка замовила продукти через інтернет, але після оплати замовлення не отримала.

18 жовтня 50-кам’янчанка натрапила в одній із соцмереж на оголошення про продаж продуктів харчування. Зателефонувавши за вказаним в оголошенні номером телефону, жінка замовила борошно, олію та цукор. Після цього вона через термінал самообслуговування перерахувала на банківський рахунок шахрая гроші в сумі 2690 гривень, але своє замовлення не отримала. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась до поліції.

Наразі дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України та з’ясовують обставини за даним фактом.

Це одна із найпоширеніших шахрайських схем, пов’язаних із купівлею-продажем товарів через інтернет. Ви перераховуєте гроші наперед, а товар вам не надсилають. Тож вкотре наголошуємо громадянам не перераховувати передоплату за замовлення! Бережіть свої кошти та розраховуйтесь за покупки після отримання товарів, щоб не потрапити на гачок шахраїв.

Читайте також:"В Укренерго пояснили скільки часу не буде світла".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW