Цими днями у словацькому місті Копер пройшов VIII Кубок світу з таеквон-до. За медалі змагались 1300 спортсменів з 52 країн світу.

Національна збірна України з таеквон-до надзвичайно успішно виступила на цьому турнірі. Команда, яку представляло понад сто борців, зайняла перше місце серед 123 команд-учасниць та посіла друге загальнокомандне місце серед 52 країн.

У  складі збірної змагались двоє тернополян.

Про це повідомили в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

"Серед учасників вікової групи 18-35 років, Олександр Катернюк завоював третє місце у розділі туль. Зауважимо, що в тулях оцінюються три параметри: техніка, сила та ритм. У цій же віковій групі у ваговій категорії до 63 кг, Едуард Катернюк посів друге місце у спецтехніці та став бронзовим призером у спарингу", зазначили в облдержадміністрації.

Тернопільські спортсмени у складі збірної України зайняли перше місце на Кубку світу з таеквон-до, фото-1