У "Харківобленерго" повідомили про обмежені обсяги споживання електроенергії для юридичних споживачів У зв'язку з виникненням дефіциту електричної енергії через пошкодження енергетичної інфраструктури України внаслідок російської агресії (блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ) у регіонах вводяться графіки обмеження споживання.

АТ "Харківобленерго" повідомляє, що 20-21 жовтня будуть обмежені обсяги споживання електроенергії для юридичних споживачів Харківської області. Вводити графіки аварійних відключень для побутових споживачів на цей період не планується.

?

?

"Але звертаємося до мешканців Харкова та області з великим проханням: обмежте, будь ласка, споживання електроенергії з 7.00 до 22.00. Особливо це стосується електроприладів великої потужності: пральні машини, праски, електрообігрівачі, електрочайники, посудомийні машини та ін. Давайте всі разом допоможемо об'єднаній енергетичній системі країни успішно пройти це випробування!" - зазначили в обленерго.

В АТ "Харківобленерго" дуже вдячні споживачам, які обмежували споживання у попередній період. Це дійсно допомагає енергетикам України міцно тримати енергетичний фронт.

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW