Поліцейські розшукали чтирнадцятирічну дівчину, яка пішла з домуДо сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Машівка) Полтавського районного управління поліції 11 жовтня, близько 15-ї години, звернулась місцева мешканка, яка повідомила про зникнення її 14-річної доньки. Поліція негайно розпочала пошуки .

Жінка повідомила поліцейським, що близько 8-ї години її донька залишила місце проживання та додому не повернулась. Отримавши інформацію про зникнення дитини, на її пошуки негайно орієнтували максимальну кількість особового складу територіального підрозділу поліції. Також були надіслані орієнтування до підрозділів поліції сусідніх областей та контрольно-пропускних пунктів.

І вже близько 15:30 патрульні поліцейські Бориспільського районного управління поліції місцезнаходження дівчини встановили. Вона їхала рейсовим автобусом до Житомирської області. Життю та здоров’ю неповнолітньої нічого не загрожує. Ювенальна поліція Полтавського райуправління повернула дитину матері та з’ясовує обставини й причини події.

Нещодавно ми розповідали: «Була у знайомого» - поліцейські Полтави розшукали зниклу дівчину

Поліція знайшла десятирічного хлопчика, який втік з лікарніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW