З 20 жовтня по всій Україні обмежуватимуть постачання електроенергіїЗавтра, 20 жовтня, по всій Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. 

Заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що з 20 жовтня по всій території країни вводитимуть обмеження постачання електроенергії.

Він пояснив, що починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це пов'язано з тим, що ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру країни. 

Тимошенко зазначив, що обмеження стосується жителів усіх областей країни. Якщо цього не зробити, слід готуватися до тимчасових відключень. 

Також, від завтра в містах буде обмежене використання вуличного освітлення. Це вимушені кроки. 

В "Укренерго" повідомляють, що відключення будуть почергові - тривалість черги визначає обленерго, але не більше 4 годин. 

Де саме і в який час будуть відключення - радять дивитись на сайтах операторів розподільчих мереж (обленерго). 

"Погода погіршується. Будь ласка, подбайте про те, щоб до завтра, до 7.00 ранку, ви мали заряджені телефони, пауербанки, запас води, ліхтарики і батарейки до них. Теплі шкарпетки і ковдри. І обійми для рідних і близьких.

Будь ласка, повідомте про це всіх, хто не користується соцмережами, щоб вони теж були готові.

Причина завтрашніх обмежень - дефіцит потужності в системі. Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше", - додає Укренерго.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW